Już za półtorej godziny rozpocznie się kolejny odcinek „X Factor”, w którym zobaczymy pewną znajomą twarz. Ci, którzy słyszeli już o tym, z kim kręci teraz Nergal (34), lub ci, którzy widzieli teledysk pewnej młodej wokalistki, w którym w roli lesbijki wystąpiła Weronika Rosati (28), w jednej z uczestniczek z całą pewnością rozpoznają Pati Sokół, która spróbuje własnych sił w popularnym talent show.

Jedno trzeba przyznać: Gdy tylko Pati pojawiła się na scenie „X Factor”, natychmiast zrobiła na jurorach ogromne wrażenie. Po tym, jak Kuba Wojewódzki (48) podsumował jej wielkie wejście słowami: „Wpadłaś tutaj jak pijany kominiarz”, Pati już chciała uciekać, jednak na szczęście została. Rozgadana dziewczyna musiała jednak zostać przez przewodniczącego jury wielokrotnie uciszana, ponieważ zanim zaczęła śpiewać, chętnie dzieliła się ze wszystkimi swoimi wrażeniami i uroczą nieśmiałością spowodowaną występem przed tak dużą publicznością.

Podobnie, jak w przypadku piosenki „Woman's Work”, w klipie do której wystąpiła z Weroniką, w „X Factor” Pati ponownie sięgnęła po repertuar Kate Bush (53) i zaśpiewała jej przebój „Babooshka”. Teraz już nie mamy wątpliwości, że Pati Sokół będzie gwiazdą. Plotki o domniemanym romansie z Nergalem, głośny klip i teraz udział w „X Factor” sprawiają, że robi się o niej coraz głośniej. Tylko czy uda jej się zdobyć serce jurorów? Tego dowiemy się już dziś wieczorem!