Jeśli chodzi o sprawy zawodowe, Lady Gaga (25) nie ma nikogo, kto mógłby jej dorównać. Ma na koncie sukcesy takie jak około 64 miliony sprzedanych płyt, trzy albumy studyjne, pięć nagród Grammy... Wymieniać można by długo. Niestety jednak, można odnieść wrażenie, że wszystko to dzieje się kosztem jej udanego życia prywatnego.

Choć ma tysiące fanów na całym świecie, z trudem udaje jej się znaleźć tego jedynego – mężczyznę, u którego boku byłaby naprawdę szczęśliwa. Od niedawna randkuje wprawdzie z gwiazdą „Dzienników Wampirów” Taylorem Kinney'em (30), ten jednak zdaje się nie zwracać szczególnej uwagi na wierność w swoich związkach. Takie zmartwienia mają przynajmniej przyjaciele piosenkarki. Według magazynu Star, Tylor jest prawdziwym łamaczem niewieścich serc, czego dowodem jest choćby to, że gdy zaczynał spotykać się z Gagą, wciąż był w związku ze swoją byłą dziewczyną. Znajomi piosenkarki boją się zatem, że to kwestią czasu jest teraz, aż również Gaga zostanie przez niego zdradzona.

Para poznała się na planie teledysku do piosenki Lady Gagi „Yoü And I” i to właśnie wtedy miało między nimi zaiskrzyć. Co zabawniejsze, tekst piosenki odnosi się do związku piosenkarki z Luc'kiem Carlem (30), z którym Germanotta rozstała się w maju. Teraz z całą pewnością znalazła pocieszenie, ale czy na długo?...