Od finału „Top Model” nie minęły nawet dwa tygodnie, a uczestniczki programu już mają na swoim koncie pierwsze kroki w stronę kariery w modelingu. Mowa tu przy tym nie tylko o zwyciężczyni programu, Oldze Kaczyńskiej (19), która podpisała kontrakt z międzynarodową agencją NEXT, lecz również o innych dziewczynach, które dzięki udziałowi w show zostały dostrzeżone przez popularnych projektantów.

Samą Olga natychmiast zainteresowały się wszystkie filie agencji NEXT na całym świecie. Już w przyszłym miesiącu zwyciężczyni programu pojedzie do Londynu, gdzie weźmie udział w licznych castingach. Jest to jednak dopiero pierwszy przystanek na jej drodze. Przedstawiciele agencji D’Vision mówią bowiem o tym, dziewczyna poleci również o innych stolic mody: Mediolanu i Paryża. Olga weszła nie tylko na wybiegi za granicą - ostatnio wraz z Anią Bałon (18) wzięła udział w pokazie najnowszej kolekcji Dawida Wolińskiego (34).

Na wybieg weszła też Vera Suprunenko (24), na którą zwrócił uwagę jeden z najbardziej uzdolnionych polskich projektantów, Mariusz Przybylski i zaprosił do udziału w swoim pokazie. Piękna Ukrainka wzięła też udział w karnawałowej sesji zdjęciowej magazynu Cosmopolitan. Okazuje się zatem, że udział w programie naprawdę się opłacił. Będziemy dalej przyglądać się wszystkim dziewczynom i oczywiście o wszystkim Was poinformujemy!